Geleneksel ve dijital mecralarda iletişimsel anlamda her türlü hizmeti sağlamak amacıyla 2014 yılı Aralık ayında Tutus Media ismiyle yola koyulduk. Yola çıktığımız ilk günden bu yana iletişim sektörünü yakından takip ederek, sektördeki yenliklerin, değişim ve gelişimlerin neler olduğu konusunda teknik altyapıyı oluşturma gayreti içerisinde olduk ve gerekli altyapıyı oluşturduktan sonra 2016 Ocak ayı itibariyle çalışmalarımızı aktif hale getirerek hizmet vermeye başladık.

Tutus Media olarak bizler; Avrupa’daki Türk markalara yönelik tanıtım filmi, reklam filmi, medya planlama gibi geleneksel medya iletişim çalışmalarından tutun da SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Adwords, GDN, Newsletter gibi dijital medya iletişim faaliyet alanlarına kadar geniş kapsamda 360 derece iletişim hizmeti sağlayan bir tam hizmet ajansıyız.

Avrupa’da gelişen medya sektörünün öncüleri arasında yer almayı hedefleyerek; dürüst, güvenilir ve şeffaf bir çalışma anlayışıyla müşterilerimizin problemlerini çözüp onların pazarlama iletişim stratejilerine ve amaçlarına kalıcı faydalar sağlamaya çalışıyoruz.

Profesyonel iş akışı ve disiplini çerçevesinde her biri alanında yetkin, gerekli mesleki tecrübe ve teknik donanıma sahip uzman bir ekiple çalışıyoruz. Takım ruhu ve dayanışmayı elden bırakmadan ortaklaşa karar alarak daima “en iyi ve en kaliteli” çözümü bulmak için çabalıyoruz.

Manifestomuz

  • Müşterilerimizi salt müşteri olarak değil iş ortağımız olarak görmeyi tercih ederiz.
  • Profesyonel bir hizmet anlayışla hareket eder ehil olduğumuz işlerde “müşteri daima haklıdır” tezine karşı mesafeli davranırız.
  • Anlaşılmayan, problem çözüp hedefe götürmeyen işler yapmaktan imtina ile kaçınırız.
  • Birlikte çalıştığımız markalara kampanya bazlı çözümler sunmak yerine sürdürülebilir ve geniş kapsamlı iletişim stratejileri geliştirmeyi pek severiz.
  • İnovatif ve kreatif olmayan fikirlere, işlenmemiş kuru bilgilere ve harekete geçirmeyen büyük tespitlere fena halde gıcığız.
  • Hızlı ve pratik olmaya aşırı duyarlıyız.
  • Müşterilerimizin rakiplerini yaptığımız işlerle rahatsız etmekten hoşlanırız.
  • Ayrıca hizmet verdiğimiz markalara şan, şöhret, itibar ve para kazandırmak gibi tatlı bir huyumuz da var.

Kısaca biz buyuz, yolumuz bu. Eğer bu yolda sizler de bizimle yürümek istiyorsanız; dükkanı açtık, tavşankanı çayımızdan içmeye bekliyoruz! Eliniz boş gelmeyin… 🙂