Dijital mecrada, kullanıcı ve hedef kitle yoğunluğunun en fazla olduğu alanlar sosyal medya platformlarıdır. Marka, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımı, satış ve pazarlama faaliyetlerinin arttırılması için sosyal medya büyük ve etkili bir alandır. Tutus Media olarak Almanca sosyal medya hizmeti sunarak firmanızın uluslararası alana taşıyoruz. Adwords hizmetlerinin yanı sıra sosyal medya hizmetleri ile markanızın etkileşimi arttırılırken, kaliteli görsel ve özgün içeriklerle dikkat çekerek hem satışlarınıza hem de marka tanınırlığınıza olumlu katkı sunulmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarınızı Etkili Kullanın!

Uluslararası sosyal medya iletişimi, marka, ürün ve hizmetlerinizin dünyanın birçok yerindeki sosyal medya kullanıcıları tarafından keşfedilmesini sağlarken, bu durum potansiyel müşterilerinizle buluşmanızı da kolaylaştırmaktadır. Sosyal medya hesaplarınızın doğru ve etkili kullanımını sağlamanız, uluslararası platformlarda saygınlığınızı ve profesyonel hizmet anlayışınızı da yansıtmanıza zemin hazırlamaktadır. Almanca sosyal medya hizmeti sunan 360 Derece Medya Planlama Ajansı Tutus Media, 7/24 sosyal medya hesaplarınızın yönetimini gerçekleştirmektedir.

93409457 651950418706690 1134582307785539584 o
Almanca Sosyal Medya Yönetimi- Uluslararası Sosyal Medya Hizmeti Veriyoruz! 4

Almanya Pazarında Markanızın Faaliyetlerini Arttırıyoruz!

Firmanızı dünya piyasasına açmak için etkili bir reklam ve pazarlama faaliyeti olan sosyal medya kullanımı, profesyonel olarak sunulan hizmetlerle birlikte kullanıldığında başarı oranınız %100’e yakın artmaktadır. Tutus Media olarak, marka, ürün ve hizmetlerinizle ilgili etkili ve kaliteli görsellerle ve özgün içeriklerle sosyal medya hesaplarınızdan paylaşım yaparak hedef kitlenize kendinizi en etkili şekilde anlatmanıza yardımcı oluyoruz. Avrupa ve Almanya piyasasında yer almanızı kolaylaştıran Almanca sosyal medya hizmetleri ile dikkatleri markanızın üzerine çekip, potansiyel müşterileriniz ile sağlıklı bir iletişim kuruyoruz. Sosyal medya ortamının sağladığı anında geri bildirimlerle, müşterilerinizin veya hedef kitlenizin soru ve yorumlarına anında cevap vererek, markanıza olan güveni pekiştiriyoruz. Marka bilinirliğini ve sadakatini arttıran bu durum, satış ve pazarlama faaliyetlerinize olumlu katkı sunuyor.

MEVLANA ÇAYLA
Almanca Sosyal Medya Yönetimi- Uluslararası Sosyal Medya Hizmeti Veriyoruz! 5

Tutus Media İle Çok Yönlü Profesyonel Hizmet!

Dijital ortamda etkili olmanın en önemli ayaklarından biri de arama motorlarında ön plana çıkabilmektir. Tutus Media olarak profesyonel SEO hizmetleri ile birlikte uyguladığımız Almanca sosyal medya hizmeti, dijital ortamdaki varlığınızı ön plana çıkarmaktadır. Sosyal medya hesap yönetimi çok yönlü düşünülmesi ve profesyonel olarak verilmesi gereken bir hizmettir. Sosyal medya hesabınızın güvenliğinden, takipçi sayısına ve trafiğine kadar her alanda sizlere profesyonel ekibimizle hizmet sunuyoruz. Ciddi ve sorumlu bir şekilde yönetilen sosyal medya hesapları ve yapılan kaliteli paylaşımların e-ticaret sitenize ciddi bir akış sağladığı da unutulmamalıdır. Avrupa ve Almanya pazarında bilinirliğinizi ve faaliyetlerinizi arttırmak için Almanca sosyal medya hizmeti veren Tutus Media ile iletişime geçebilir ve profesyonel hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

101870867 540239446650151 1165939662150172672 o
Almanca Sosyal Medya Yönetimi- Uluslararası Sosyal Medya Hizmeti Veriyoruz! 6