HAKKIMIZDA

Tutus Media, 2014 yılı Aralık ayında Avrupa’daki Türk kökenli firmalara yönelik, gerek geleneksel medyada gerekse dijital medyada iletişim hizmeti sunmak amacıyla Almanya’da bir tam hizmet ajansı olarak kuruldu.

MİSYONUMUZ

Dürüstlüğü, şeffaflığı ve çalışkanlığı kendimize şiar edinerek çıktığımız bu yolda Avrupa’daki Türk kökenli şirketlere yönelik offline ve online kampanyalar oluşturarak karşılıklı güven anlayışı çerçevesinde müşterilerimizin memnuniyetini arttırmayı amaçlıyoruz.

NEDEN TUTUS?

Adını Latincedeki “güvenilir, emin” kelimelerinin karşılığından alan Tutus, müşterilerine karşı dürüst ve şeffaf olmayı bir motto haline getirmiş ve müşterilerinin taleplerine tüm yönleriyle cevap verme gayreti içerisinde olmuştur. Güvenilir ve kendinden emin olunan bir kurum olmak için var gücüyle çalışması Tutus’u diğer klasik ajanslardan ayıran en önemli yönüdür.”

İNSAN KIYMETLERİ

Tutus Media, her şeyden önce insana verdiği değerle ön plana çıkan bir ajanstır. Alanında uzun süreli deneyimlere sahip bireylerden ve son derece yaratıcı bir ekipten oluşan Tutus, çalışanlarının menfaatini ve refahını her daim önemsemektedir. Bu nedenle gerek çalışma ortamında gerekse sosyal yaşamda çalışanlarının istekleri ve sorunlarıyla yakından ilgilenerek onların aileden biri olduğunu hissettirmeye çalışmaktadır. Sizler de bu ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, durmayın, CV’leri yollayın; info@tutusmedia.com

MARKALARIMIZ

Mevlana Çay , Gl Turk , Cosmatics