Karacabey Yaşlı Çift

Avrupa’da hazır gıda sektörüne geliştirmiş olduğu 9 çeşit yeni hazır yemekle giren Karacabey, ilk reklam serisi olan merak spotlarıyla adından sıkça söz ettirdi. İzleyicilerin meraklanarak Karacabey markasına ilgi duymasını isteyen stratejisiyle ilk reklamlar Avrupa’da oldukça ses getirdi. İlk reklam serisinin ardından uzun versiyonlarıyla izleyici karşısına çıkan Karacabey Hazır Ev Yemekleri reklamları, yine üç farklı versiyonla yayınlandı.

Karacabey – Çalışan Çift

Avrupa’da hazır gıda sektörüne geliştirmiş olduğu 9 çeşit yeni hazır yemekle giren Karacabey, her biri birbirinden lezzetli bu ürünleri tadına yakışır reklamlarla taçlandırdı. Karacabey reklam filmleri yayında.

Karacabey – Çocuk “Merak”

Üç farklı versiyonla hedef kitlesinin beğenisini kazanmaya çalışan Karacabey, bu reklam serisiyle profesyonel iletişim çalışmalarının startını da vermiş oldu. Karacabey, bu reklam filmleri sayesinde Avrupa’da hazır gıda sektörüne yeni bir soluk getirmiş oldu. Marka yetkilileri, reklamların yanı sıra tanıtım faaliyetleriyle de iletişim çalışmalarını sürdürüyor.

Herkes Aşçı Olacak!

HİZMET
  • Tanıtım Filmi
MÜŞTERİ
Karacabey
YIL

2017