Mevlana Sallama Poşet Çay Reklam Filmi

Mevlana Çay’ın yeni lezzetiyle tanışın! Bergamot aroması, mükemmel lezzeti ve hoş kokusuyla Mevlana Çay şimdi sallama poşette! Avrupa’da “çay” denince akla ilk gelen marka Mevlana Çay, artık her an yanınızda! Mevlana Çay’ın yeni lezzeti bergamot aromalı Mevlana Sallama Poşet Çay’ı yeni reklam filmiyle izleyici karşısında.
Senaryo ve prodüksiyon çalışmaları Tutus Media tarafından yapılan Mevlana Çay Sallama Poşet reklam filminin hazırlık aşaması yaklaşık 2 hafta kadar sürdü.

Mevlana Çay’ın eşsiz lezzetini her zaman tatmak isteyenler için çıkardığı yeni ürünle çay tiryakileri, özellikle Mevlana Çay tiryakileri canları istediğinde 5 dakika kısa bir sürede Mevlana Çay içebilecekler.

MüşteriGoran-TEEHizmetTanıtım FilmiYıl2017

Çalışma Ortaklarımız:

NEDEN TUTUS?

Adını Latincedeki “güvenilir, emin” kelimelerinin karşılığından alan Tutus, müşterilerine karşı dürüst ve şeffaf olmayı bir motto haline getirmiş ve müşterilerinin taleplerine tüm yönleriyle cevap verme gayreti içerisinde olmuştur. Güvenilir ve kendinden emin olunan bir kurum olmak için var gücüyle çalışması Tutus’u diğer klasik ajanslardan ayıran en önemli yönüdür.”