Devir akıllı telefon devri!
Günümüzde akıllı telefon kullanımı her gün daha fazla artmakta. Artık web sitelerine girişlerin bile %60 tan fazlası mobilden gerçekleşiyor. Web Çözümlerinin yanında artık mobil çözümler de temel gereksinim haline geldi. Tutus Media uzman ekibi sizin için IOS ve Android telefon ve tabletler için native ve hybrid mobil uygulamaları geliştiriyor.

Uygulamalar çok popüler!
Kullanıcılar telefonlarında geçirdikleri vaktin ortalama %70’ini telefonlarında yüklü olan uygulamalarda geçiriyor. Böyle bir rakamın firmanız için büyük bir potansiyel taşıdığı yadsınamaz.

Nasıl İşliyor ?
Talebiniz alındıktan sonra “Tasarım” ,”Yazılım”, “Test ve Yayınlama” olarak 4 ayrı süreç işlemeye başlar. Her süreçte müşteri onayı alınır ve ekstra talepler ilave edilir. Mevcut kurumsal kimliğinize uygun ve günün trendleri göz önünde bulundurularak bir tasarım oluşturulur. Bu işlem minimum 2 hafta sürer. Ardından yazılım süreci başlar ve ekibimiz IOS ve Android için ayrı ayrı yazılım geliştirmeleri yapar. Bu işlem de minimum 6 hafta sürer. Test sürecinde uygulamanız farklı cihazlardan farklı kullanıcı profilleri ile teste alınır. Burada kullanıcıların programa verdikleri tepkiler incelenerek yayından önce son düzenlemeler yapılır. En son uygulamanız android market ve app store’a yüklenerek kullanıcıların beğenisine sunulur.


Web Tasarım ve Programlama

Web siteniz firmanızın dünyaya açılan vitrinidir. Tutus Media olarak Web sitenizi isteklerinize uygun, tamamen yönetilebilir bir biçimde tasarlıyoruz.

E-Ticaret Sitesi

İnternetin çok hızlı gelişmesi internet yaratıcılığı konusunda girişimcilere çok fazla imkan sundu. Artık tüm girişimcilerin bir internet projesi var ya da geliştirmek istedikleri bir fikirleri var.

Mobil Uygulamalar

Günümüzde akıllı telefon kullanımı her gün daha fazla artmakta. Artık web sitelerine girişlerin bile %60 tan fazlası mobilden gerçekleşiyor. Artık mobil çözümler de temel gereksinim haline geldi.