Almanca SEO, Türkçe SEO Tutus Media ile kısa sürede sonuç verir!

E- ticaret global dünyanın olmazsa olmaz kavramlarından. Showroomları olmayan firmaların e-ticarete yatırım yaparak belli bir seviyeye geldiklerini görüyoruz. Bugün sizlere hem Showroomları olan hem de internetten satış yapan İstanbul Bilişim’le elde ettiğimiz başarıdan bahsedeceğiz.

Tutus Media olarak üç ay boyunca SEO hizmeti verdiğimiz İstanbul Bilişim’in trafiğini rekor düzeyde arttırdık. Evet, kısa süreli bu çalışmamızla firmaya tam yüzde 920’ye varan oranda artış kaydettirdik. Potansiyel hacmi 169k dan 2.5 milyona çıkardık. Gelişen bu organik trafikle birlikte İstanbul Bilişim’in cirosu artarken biz de başarılarımıza bir yenisini daha eklemiş olduk.

İstanbul Bilişim için neler yaptık?

İstanbul Bilişim’e yapacağımız Türkçe SEO hizmetinden önce SEO uzmanlarımız teknoloji marketlerle ilgili geniş çaplı bir analiz yaptı. Rakip analizlerinin yapılması ve anahtar kelimelerin belirlenmesiyle kategori bazlı toplam 3 aylık çalışma yaptık. Bu düzenli SEO çalışmasıyla İstanbul Bilişim’in potansiyel hacmini ve trafiklerini arttırarak organik başarı yakaladık.

SEO ve UX tarafında desteklerde bulunduk. Bu tür teknoloji marketlerde siparişin sepete atılıp iptal oranlarının çok olduğunu biliyorduk. Bunu önlemek için yaptığımız çalışmalarla siparişleri sepette tamamlama oranlarını yükselttik.

Güvenli site imajı olmazsa olmazdır!

Eğer teknolojik ürün pazarlaması yapıyorsanız müşteri nezdinde güven sorununuzun olmaması gerekir. Farklı kollardan yaptığımız çalışmalarla sitenin güven algısını daha yükseğe çekip arttırdık.

Bilhassa ücreti fazla olan bir ürünü alacak olan müşteriler internet sitelerine yapılan yorumları okurlar ve ona göre karar verirler. Müşteri iletişimi ve ürün gamıyla sorunu olmayan İstanbul Bilişim’in müşteri yorumlarıyla da ön plana çıkacağını düşünüyorduk. Bunun için yorum modülünde değişikliğe giderek sitede yapılan yorum sayısını ciddi oranda arttırdık. Haliyle kaliteli hizmet veren bir firma olarak ücretsiz reklam bandını genişletmiş olduk.

Hotjar Yazılımı İle Müşteriyi Memnuniyetini Arttırdık!

Müşterinin gözünden sitemizdeki eksiklikleri görmek istiyorduk. Bunun için kurulumu kolay ve pratik bir kullanıma sahip olan Hotjar yazılımını kullandık. Bu eklenti yönetimi sitemizin eksikliklerini müşterinin gözünden bize gösterdi. İç görü kazandıran bu sistemde sitemizdeki eksikleri, ziyaretçilerin zorlandığı noktaları tespit ettik ve ekibimizin gayretleriyle de sorunu çözmemiz hayli kolaylaştı. Burada bir nevi müşteri memnuniyetini ölçmüş olduk. Kullanıcı deneyimi konusunda kullanıcıları dinleyerek alışverişlerine kolaylık kazandırdık.

Kolay alışveriş her zaman tercih edilmenizi sağlar. Düşük yatırımlarla siz de sitenizin trafiğini yüzde 920 oranlarında arttırmak istiyorsanız e-ticaret sitenizi Tutus Media SEO uzmanlarına emanet ediniz! Sadece Türkçe SEO için değil Almanca SEO ve İngilizce SEO hizmetlerimizle de yanınızdayız.

Daha fazla kazanmak Tutus Media ile çok kolay!