Atv Avrupa’ya reklam vermek!

Avrupa Türk televizyonlarının popülerleştiği bu dönemde firmanızı ya da ürünlerinizi en kolay ve etkili bir şekilde hedef kitlenizle buluşturmak mı istiyorsunuz? Bunun için Atv Avrupa Medya Planlaması üzerine bir önerimiz var.

Prime Time’da reyting rekorları kıran dizileriyle, gündüz kuşağında ev hanımlarını ekrana kilitleyen programlarıyla Atv Avrupa; hem Türkiye’de hem de Avrupa’da en çok izlenen ulusal kanallardan birisidir. Dolayısıyla Atv Europa markanız için en doğru Avrupa reklam planlama mecrasıdır.

Türkiye’nin önemli ulusal kanallarından olan Atv Avrupa’ya reklam vererek markanızı Avrupa’da ve Türkiye’de hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaştırarak karlılığınızı arttırın!

Atv Avrupa Medya Planlama için hemen reklam temsilcimizle iletişime geçin! Size özel Atv Europa Reklam Fiyatları için teklifinizi alın!

EURO STAR reklam vermek

EURO STAR, Avrupa Türk televizyonları içerisinde uzun yıllardır en çok izlenen ulusal kanallardandır. Türkiye’ye ve Avrupa’ya hitap eden firmanızı ya da markanızı en hızlı şekilde tanıtmak istiyorsanız EURO STAR Medya Planlaması üzerine firmanız için özel bir önerimiz var.

Her zaman gündem olan programları ve beğeniyle izlenen dizileriyle Türkiye ve Avrupa’da en çok izlenen Avrupa Tv kanallarından olan EURO STAR; firmanız ve ürünlerinizin için en isabetli Avrupa reklam planlaması alanı olabilir.

Siz de EURO STAR reklam vererek Türkiye’deki firmanızı Avrupa’ya açabilir ya da Avrupa’daki firmanızı kolaylıkla hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz.

EURO STAR Medya Planlama için vakit kaybetmeden reklam temsilcimizle görüşebilirsiniz. Markanıza özel en uygun EURO STAR Reklam Fiyatları için teklifinizi alın!

TV8 AVRUPA reklam vermek

TV8 AVRUPA ile Avrupa’ya açılmak ister misiniz? Avrupa televizyonlarının cazibesinin gitgide arttığı günümüzde markanızı ya da ürünlerinizi en kolay ve etkili bir şekilde hedef kitlenizle buluşturmak TV8 AVRUPA ile çok kolay. Markanıza özel TV8 Avrupa Medya Planlaması üzerine size özel bir önerimiz var.

Kadın programları, dizileri ve yarışmaları ile her yaştan izleyiciyi ekrana kilitleyen TV8 AVRUPA en çok izlenen ulusal kanallardan. Geniş izleyici kitlesine sahip olan kanala Avrupa reklam planlaması yaparak markanız için isabetli bir karar vermiş olursunuz.

TV8 AVRUPA reklam vererek  Türkiye’deki firmanızı Avrupa’ya açabilir, Avrupa’daki firmanızı kolaylıkla hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz.

TV8 AVRUPA Medya Planlama için vakit kaybetmeden reklam temsilcimizle görüşebilirsiniz. Markanıza özel en uygun TV8 AVRUPA Reklam Fiyatları için geç kalmadan teklifinizi alın!

Avrupa Reklam Fiyatları

Avrupa Tv Reklam Fiyatları farklı etkenlere bağlıdır. Tutus Media Avrupa Medya Planlama ekibi sektörel bir araştırma ile markanıza ayrıntılı bir şekilde rapor hazırlayarak Avrupa reklam planlaması yapar.

Avrupa Tv Reklam Fiyatları öngörülebilir 5 değişkene göre saniye üzerinden hesaplanır.

  • Reklamın yayınlandığı kanal
  • Reklamın yayınlandığı program ya da dizi
  • Reklamın türü,
  • Reklamın süresi
  • Reklamın yayınlandığı zaman

 

Ajansımız, Avrupa TV Bant reklam, Avrupa Tv Sponsorluk, Avrupa TV Klasik Reklam ve Avrupa TV Spot Reklam paketleri hazırlarken izleyicinin yapısı kadar sosyal ve siyasi yapıyı da göz önüne alır.

Avrupa Türk televizyonlarına reklam planlamasını en sağlıklı şekilde yöneten Tutus Media, markanıza  ve hedef kitlenize uygun reklam paketleri hazırlar. Belirlenen program ve dizilerle planlanan Avrupa Tv reklam paketleri ile markanız hesaplı ve kolay bir şekilde hedefine ulaşır.

Avrupa Medya Planlama için vakit kaybetmeden reklam temsilcimizle görüşebilirsiniz. Markanıza özel en uygun Avrupa Reklam Fiyatları için geç kalmadan teklifinizi alın!